KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14087598
nr 1408 7598
Chan, Signerad, rökande man. Olja på duk, 59x44cm, yttermått inklusive ram: 63x48cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:32:58
18/7 23:28:48
Philip von Schantz (1928-1999)